Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Дитячий садок – ясла № 118  “Соколятко” – комбінованого типу, він розташований у центрі житлового масиву у живописному зеленому куточку нашого міста – «спальному» мікрорайоні “Ліски”. Неподалік дошкільного закладу знаходиться парк відпочинку «Ліски».

Розпочав свою діяльність дитячий садок у 1974 році. В ті роки дошкільний заклад був одним із перших типових проектів  ЧСЗ на 12 групових приміщень без спалень розрахований на 280 місць  для дітей дошкільного віку. До 2002 року  садок був відомчим і належав ЧСЗ, відвідували дошкільний заклад більш діти його працівників.  З 2002 року «Соколятко» належить до мережі територіальної громади міста.

Дошкільний навчальний заклад має 15 груп:

2 групи – раннього віку,

3 груп спеціального призначення для дітей з вадами мовлення,

9 груп – загального типу;

1  інклюзивна група

На 01.09.2018 року садок відвідує 310 дошкільнят.

Дитячий садок  “Соколятко” реалізує загальноосвітню державну програму дошкільного виховання та навчання дітей віком від двох до семи років «Дитина».

Забезпечено умови для всебічного розвитку дітей, у садочку реалізуються завдання екологічного виховання, здійснюється удосконалення форм фізкультурно – оздоровчої роботи.  З 2014 року в ДНЗ № 118 створено Благодійну організацію «СОКОЛЯТКО 118».