Шаблоны Joomla 3 тут

Головним пріоритетним напрямком

роботи нашого дитячого садка є:

“Формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості”

МИ РОЗВИВАЄМО ДИТЯЧЕ “Я”

-  формуємо у дітей основи безпечної поведінки, навички колективної діяльності;

- сприяємо розвитку творчої самоорганізації;

- вчимо самостійно приймати рішення;

- прищеплюємо риси духовності та   моральності;

- вчимо рахуватися з реальними життєвими проблемами  дитинства;

- навчаємо самостійно вчитися.

Кожна  дитина для нас особистість, для кожної  дитини забезпечують високий рівень навчання, створюють належні умови для життя та розвитку дітей, щирі та добрі люди, досвідчені працівники з високим стажем роботи.

Діти, їхні  ігри і розваги—це особлива планета дитинства, непізнана, загадкова, як і сам світ дитини, бо для дітей життя—насамперед гра.

В нашому садочку виховає все: люди, речі, явища, але перед усім люди, які люблять дітей не за те, що вони «хороші», а за те, що вони є, що вони просто діти.

Враховуючи лист МОН України від 13.06.2018р. № 1/9-386 та підсумки роботи  у 2017/2018 н.р., педагогічний колектив дошкільного навчального закладу спрямовує свою діяльність у наступному навчальному році на вирішення проблеми:

"Формування різнобічно активної, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості"

Для якісного вирішення проблеми визначено основні завдання:

1. Розвивати художньо - мовленнєву компетенцію та творчі здібності дітей дошкільного віку, залучаючи їх до театралізованої діяльності;

2. Забезпечувати уявлення дітей дошкільного віку про багатоманітність професій як складової їх предметно - практичної компетенції;

3. Сприяти опануванню педагогами здоровязбережувальних інноваційних технологій в організації освітнього процесу у спеціальних та інклюзиних групах.