Шаблоны Joomla 3 тут

Головним пріоритетним напрямком

роботи нашого дитячого садка є:

“Формування компетентної, здорової та розвиненої особистості - основа цілісного загального розвитку дитини дошкільного віку”

МИ РОЗВИВАЄМО ДИТЯЧЕ “Я”

-  формуємо у дітей основи безпечної поведінки, навички колективної діяльності;

- сприяємо розвитку творчої самоорганізації;

- вчимо самостійно приймати рішення;

- прищеплюємо риси духовності та   моральності;

- вчимо рахуватися з реальними життєвими проблемами  дитинства;

- навчаємо самостійно вчитися.

Кожна  дитина для нас особистість, для кожної  дитини забезпечують високий рівень навчання, створюють належні умови для життя та розвитку дітей, щирі та добрі люди, досвідчені працівники з високим стажем роботи.

Діти, їхні  ігри і розваги—це особлива планета дитинства, непізнана, загадкова, як і сам світ дитини, бо для дітей життя—насамперед гра.

В нашому садочку виховає все: люди, речі, явища, але перед усім люди, які люблять дітей не за те, що вони «хороші», а за те, що вони є, що вони просто діти.

Враховуючи лист МОН України від 30.07.2020.р. № 1/9-411 та підсумки роботи  у 2019/2020 н.р., педагогічний колектив  закладу  дошкільної освіти спрямовує свою діяльність у наступному навчальному році на вирішення проблеми:

"Формування компетентної, здорової та розвиненої особистості - основа цілісного загального розвитку дитини дошкільного віку"

Для якісного вирішення проблеми визначено основні завдання:

1. Сприяти опануванню педагогами здоров'язбережувальних інноваційних технологій в організації освітнього процесу у спеціальних та інклюзивних групах;

2. Розвивати монологічне мовлення дітей дошкільного віку під час навчання складати розповіді за картиною;

3. Удосконалювати систему фізично - оздоровчої роботи ЗДО засобами фізичних вправ.