Шаблоны Joomla 3 тут

Головним пріоритетним напрямком

роботи нашого дитячого садка є:

“Формування компетентної, здорової та розвиненої особистості - основа цілісного загального розвитку дитини дошкільного віку”

МИ РОЗВИВАЄМО ДИТЯЧЕ “Я”

-  формуємо у дітей основи безпечної поведінки, навички колективної діяльності;

- сприяємо розвитку творчої самоорганізації;

- вчимо самостійно приймати рішення;

- прищеплюємо риси духовності та   моральності;

- вчимо рахуватися з реальними життєвими проблемами  дитинства;

- навчаємо самостійно вчитися.

Кожна  дитина для нас особистість, для кожної  дитини забезпечують високий рівень навчання, створюють належні умови для життя та розвитку дітей, щирі та добрі люди, досвідчені працівники з високим стажем роботи.

Діти, їхні  ігри і розваги—це особлива планета дитинства, непізнана, загадкова, як і сам світ дитини, бо для дітей життя—насамперед гра.

В нашому садочку виховає все: люди, речі, явища, але перед усім люди, які люблять дітей не за те, що вони «хороші», а за те, що вони є, що вони просто діти.

Відповідно рішення педагогічної ради від 26.08.2021р. заклад дошкільної освіти № 118 у 2021/2022 навчальному році працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина" (Рекомендована Міністерством освіти і науки України лист МОН України  № 1/11 - 496 від 23.07.2020р)

Враховуючи лист МОН України від 10.08.2021.р. № 1/9-406 "Щодо окремих питань діяльності закладів дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році", постанови Головного державного санітарного лікаря України від 25.08.2021 № 8 "Протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти на період карантину у звязку із поширенням короновірусної хвороби" та підсумки роботи  у 2020/2021 н.р., педагогічний колектив  закладу  дошкільної освіти спрямовує свою діяльність у наступному навчальному році на вирішення проблеми:

"Формування компетентної, здорової та розвиненої особистості - основа цілісного загального розвитку дитини дошкільного віку"

Для якісного вирішення проблеми визначено основні завдання:

1. Сприяти фізичному розвитку та зміцненню здоровя дітей засобами організації  санітарно - проствітницької роботи;

2. Сприяти художньо - мовленнєвому розвитку дошкільників у процесі їх навчання переказування літературних творів